
De Reis naar Innerlijke Bevrijding
Wij zijn Briant & Jaldhara. Jaldhara Groeneveld [1960] en Briant Donker Curtius [1958]. We zijn therapeutische coaches en de oudste digitale nomaden van Nederland.
Bevrijd van de alledaagse sleur, reizen wij al 10 jaar over de wereld en podcasten we wekelijks over precies dat wat jou Innerlijke Vrijheid geeft. Luister nu onze podcast ‘De reis naar Innerlijke Bevrijding’.
Wil je heel direct kennis met ons maken? DM ons of boek meteen een call in.
Meer over ons weten: https://tijdvoortrauma.nl
Volg ons op Instagram @briantenjaldhara
De Reis naar Innerlijke Bevrijding
476. De Partner Podcast, waarom wij je partner includeren
Op 1 juni 2023 tijdens dag 2 van onze Live dagen zijn we gestart met de Partner Podcast. Een podcast voor de man wiens vrouw deelneemt aan een persoonlijk ontwikkelingstraject, aan coaching of aan therapie. Vaak blijft die man een beetje alleen achter en kan ie zich vervreemd voelen van zijn vrouw. Om die man handvatten te geven en te steunen zijn we deze nieuwe Podcast gestart. In deze aflevering vertellen we je meer over het hoe, het wat en het waarom.
Ga HIER direct naar de Partner Podcast.
Maak jij je volgende stap?
Ben jij ondernemer v/m en wil je de emotionele en mentale obstakels die jou in je privé en in je business tegenhouden voorgoed voorbij? Wil jij echte Vrijheid van binnenuit ervaren? En wil jij ook met ons werken? Dat kan in de 4 Levels van ons signature jaarprogramma The I Own My Greatness Series. Neem vandaag nog contact met ons op.
Boek HIER je call met ons om te ontdekken welk verschil we ook in jouw leven kunnen maken.
Dit is de link naar onze Jaaropleiding: https://tijdvoortrauma.nl/opleiding
Op 18-09-25 geven we een speciale workshop, in Nederland!
Ben jij erbij? Werk live met ons aan jouw emotionele vrijheid.
LINK: https://tijdvoortrauma.nl/workshop
Abonneer je op onze podcast en mis geen enkele aflevering!
GA VANDAAG EEN STAP VERDER MET JE BEVRIJDING!
KOM MET ONS WERKEN
1. Ga naar https://tijdvoortrauma.nl
2. Vul de gratis VrijheidsScan in en bekijk direct onze analyse
3. Ontdek de 4 manieren om met ons te werken
4. Kies wat bij jou past
5. Heb je vragen, don't be a stranger, contact ons
6. Volg ons op Insta @briantenjaldhara
7. Kom je ook naar de Live Workshop in NL, op 18-09-25?
Alle info op https://tijdvoortrauma.nl/workshop